1. Pagina principală
  2. Servicii
  3. Servicii de infrumusetare
  4. Fitness, remodelare corporala si nutritie
  5. Fitness, remodelare corporala si nutritie - Timis
  6. Fitness, remodelare corporala si nutritie - Timisoara
Angajam Maseuza Part-Time 3000 lei NET
Postat 13 mai 2024

PromoveazăReactualizează
  • Firma

Candidatul ideal : persoana responsabila si amabila, cu specializari in masaje/tratamente corporale (terapeutice, de remodelare, drenaj limfatic, reflexoterapie, etc)
De asemenea, ne dorim o persoana motivata si muncitoare, cu dorinta de evolutie personala si profesionala care este dispusa la o colaborare stabila pe termen lung.
Descrierea jobului :
- Efectueaza tratamente profesionale cu atentie si responsabilitate;
- Efectueaza diferite tipuri de masaje;
- Recomanda si descrie clientilor gama de servicii disponibile;
- Mentine o zona de lucru ingrijita si ordonata;
- Cunoaste si promoveaza activ serviciile oferite de centrul de masaj, tratamentele, produsele si marcile utilizate, precum si pachetele, programele, promotiile si/sau reducerile de pret;
Responsabilitatile jobului se desfasoara in cadrul unui program full-time.

Beneficii:
- Posibilitatea unei colaborari de lunga durata;
- Suport in dezvoltarea profesionala (cursuri de perfectionare);
- Pachet financiar + bonusuri/comision
ID: 270228813

Contactează vânzătorul

Gornic Cristina

Pe OLX din august 2022

Activ pe 13 mai 2024

xxx xxx xxx

Vanzator