2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Brasov
  6. Reprezentanti vanzari - Brasov
Postat 14 mai 2024

Angajam Agent de Vanzari

Salariu

2 700 - 4 000 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Societate comerciala angajeaza Agenti de Vanzari pentru distributie inghetata si produse cu inghetata artizanala , zona BRASOV si imprejurimi.

Responsabilitati:

  • identificarea si contactarea potentialilor clienti in vederea consituirii unui portofoliu de clienti;

  • prezentarea portofoliului de produse;

  • mentinerea relatiilor cu clientii;

  • receptionarea comenzilor si incasarea contravalorii facturilor;

Cerinte :

  • permis cat B;

  • persoana deschisa, comunicativa si cu abilitati de lucru in echipa;

  • varsta minima 24 ani;

  • experienta in domeniu nu este obligatorie, insa constituie un avantaj.

Oferim :

  • salariu fix + bonuri de masa si procent din vanzari;

  • masina si telefon de serviciu;

  • program de lucru L-V, de la 8 la 16;

  • mediu de lucru placut;

Daca esti interesat si vrei sa ne cunoastem , asteptam CV-ul tau la adresa de e-mail : larisa.ciaoamore (arond gmail punct com)

Pentru alte detalii ne poti contacta la : 07patrupatru586059.

VOR FI LUATI IN CONSIDERARE DOAR APLICANTII CARE TRIMIT CV !!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 265635281