2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Iasi
  5. Alte locuri de munca - Iasi
Postat 13 mai 2024

Angajăm Animatori pentru petreceri copii

Localizare

Iasi

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiCUI / CIF: 42899167

Ești o persoană plină de energie și entuziasm, pasionată de organizarea petrecerilor pentru copii?

Căutăm exact pe cineva ca tine să se alăture echipei noastre!

Responsabilități:

~Planificarea și desfășurarea activităților distractive și captivante la petrecerile copiilor

~Crearea unui mediu prietenos pentru toți copiii prezenți ~Interacțiunea și implicarea activă în jocuri, dansuri și alte activități de divertisment

~Menținerea atmosferei pline de veselie și bucurie pe parcursul întregii petreceri

Cerințe:

~Vârsta cuprinsă între 16-26ani

~Abilități remarcabile de comunicare și interacțiune cu copiii ~Entuziasm și energie în activitățile cu cei mic

~Punctualitate și responsabilitate în îndeplinirea sarcinilor ~Creativitate și adaptabilitate la diverse situații

~Disponibilitate în weekend și part-time în timpul săptămânii

*Experienta in lucru cu copii, modelajul baloanelor, cunostinte face painting (pictura pe fata) reprezinta un avantaj.

Beneficii:

~Plata pe oră, în funcție de experiență și performanță

~Program flexibil pentru a se potrivi nevoilor tale și ale echipei ~Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic

Cum aplici:

Dacă ai citit toată descriere și te potrivești cerințelor lasă un CV.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 270229456