2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 4
Postat 23 mai 2024

Angajăm Consultant Financiar

Salariu

4 000 - 15 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 48324885

Descriere

Candidatul Ideal

Cerințe:

Studii: Minim diplomă de bacalaureat.

Acceptăm și candidați fără experiență în domeniu și oferim cursuri de calificare.

Experiență anterioară în domeniul financiar sau în vânzări de produse financiare reprezintă un avantaj.

Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

Orientat către rezultate și capabil să lucreze sub presiune.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Intermediere Credite: Colaborarea cu diverse instituții financiare pentru a obține oferte competitive și negocierea condițiilor pentru clienți.

Gestionarea Documentației: Asistarea clienților în completarea documentelor necesare pentru solicitarea și obținerea creditelor.

Monitorizarea Procesului: Urmărirea și actualizarea clienților în legătură cu stadiul procesului de aprobare a creditelor.

Relaționare cu Clienții: Menținerea unei relații profesionale și de încredere cu clienții, oferind asistență continuă și răspunzând la întrebări.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță. Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei. Mediu de lucru dinamic și susținător. Training și instruire continuă în domeniul financiar.

Dacă sunteți o persoană entuziastă, orientată către rezultate, cu abilități excelente de comunicare și pasionată de industria financiară, vă invităm să vă alăturați echipei noastre dinamice.

Descrierea companiei

THE BROKERS CREDIT este o companie specializată în intermedierea și facilitarea procesului de obținere a creditelor pentru clienții săi. Cu o echipă experimentată de experți financiari, suntem dedicați să oferim soluții personalizate și asistență profesională pentru toate nevoile legate de finanțare.

Servicii Oferite:

1) Consultanță Financiară Personalizată: Echipa noastră de consultanți oferă analize detaliate ale situației financiare a clienților și recomandă soluții adecvate pentru nevoile lor specifice.

2) Intermediere în Obținerea de Credite: Colaborăm cu diverse instituții financiare pentru a obține oferte competitive de credite ipotecare, credite de consum, credite auto sau alte tipuri de finanțări.

3) Negociere și Comparare de Oferte: Efectuăm negocieri cu instituțiile financiare pentru a obține condiții avantajoase pentru clienții noștri și oferim o comparație detaliată a ofertelor disponibile.

4) Asistență în Documentație: Oferim ghidare și asistență în completarea documentelor necesare pentru solicitarea creditelor, facilitând procesul de aprobare.

Servicii Post-Aprobare: După aprobarea creditului, suntem alături de clienți în gestionarea tuturor aspectelor financiare, oferind asistență continuă și consiliere.

Valorile Noastre:

Transparență: Suntem angajați să furnizăm informații clare și transparente despre costuri și condiții, asigurându-ne că clienții noștri înțeleg pe deplin implicațiile financiare ale deciziilor lor.

Confidențialitate: Respectăm confidențialitatea datelor clienților noștri și ne angajăm să protejăm informațiile personale ale acestora.

Profesionalism: Echipa noastră este formată din profesioniști cu experiență în domeniul financiar, asigurându-ne că clienții beneficiază de cea mai bună expertiză.

Orientare către Client: Suntem dedicați să înțelegem nevoile unice ale fiecărui client și să oferim soluții personalizate care să îndeplinească aceste cerințe.

THE BROKERS CREDIT reprezintă partenerul de încredere pentru clienții care caută soluții financiare inteligente și eficiente. Cu accent pe servicii de calitate și relații de lungă durată, ne propunem să facilităm accesul clienților la o gamă diversificată de produse financiare, adaptate nevoilor lor individuale.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 269980912