2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Sibiu
  6. Curierat - Sibiu
Postat Azi la 11:13

Angajam soferi distributie colete

Salariu

2 000 - 4 000 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiPermis de Conducere: B

Ai spirit de echipă și ești gata să faci diferența? Alătură-te echipei noastre de curieri din Sibiu!

Căutăm doi colegi ambițioși și organizați pentru a se alătura echipei noastre de curieri.

Oferim:

  • Un pachet salarial foarte atractiv format din salariu fix plus bonus.

  • Oportunitatea de a lucra independent și de a-ți stabili propriul program

  • Un mediu de lucru prietenos și dinamic

  • Posibilitatea de a te dezvolta profesional și de a avansa în carieră

  • Satisfacția de a face o diferență în viața clienților noștri

Responsabilități:

  • Livrarea coletelor (până la 30 kg) în Sibiu și localitățile limitrofe (maxim 30 km)

  • Respectarea termenelor de livrare

  • Comunicarea eficientă cu clienții

  • Menținerea vehiculului de serviciu în stare bună

  • Respectarea tuturor reglementărilor rutiere

Cerințe:

  • Permis de conducere valabil categoria B

  • Experiență anterioară ca șofer/curier (un avantaj)

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare

  • O atitudine pozitivă și proactivă

  • Capacitatea de a lucra independent și de a respecta termenele limită

  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului

Tipuri de livrare:

  • Livrare individuală: Vei fi singur pe mașină și vei livra colete de până la 30 kg în Sibiu și localitățile limitrofe (maxim 30 km). Poți lua mașina acasă dacă te încadrezi în aria de livrare.

  • Livrare în echipă: Vei face parte dintr-un echipaj format sau în formare pentru a livra colete care depășesc 30 kg.

Livrarea se face:

  • Până la ușa clientului

Bonus:

  • Marea majoritate a clienților lasă bacșiș dacă ești amabil cu ei și deschis în a le rezolva problemele.

  • Adaugă o notă personală textului, evidențiind abilitățile și experiența ta relevantă.

  • Folosește un limbaj clar, concis și ușor de citit.

  • Corectează cu atenție CV-ul și scrisoarea de intenție înainte de a le trimite.

Mult succes la obținerea jobului!

Cum să aplici:

Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție, sau te așteptăm la sediul nostru din Sibiu, Strada Drumul Ocnei, Nr.7 pentru un interviu.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 214866183