2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Neamt
  6. Ingineri - Targu Neamt
Postat Azi la 11:53

Angajam Inginer Mecanic

Localizare

Targu Neamt

Full time

Nivelul de studii: Absolvent

Descriere

Candidatul ideal

  • Studii superioare în domeniul inginerie mecanică.

  • Experiență în domeniul mentenanței echipamentelor industrial (avantaj).

  • Experiență cu instalații hidraulice și pneumatice (avantaj).

  • Abilități de operare PC: MS Office, SAP (avantaj).

  • Abilități de relaționare, comunicare și spirit de echipă.

  • Inițiativă și preocupare pentru îmbunătățire continuă.

  • Motivație pentru dezvoltare și învățare continuă.

  • Spirit de observație și atenție la detalii.

  • Cunoștințe limba engleză la nivel conversațional.

Descrierea jobului

  • Răspunde de realizarea programelor de revizii și reparatii la instalațiile și echipamentele mecanice și de functionarea în condiții de siguranță a instalațiilor și echipamentelor mecanice în conformitate cu documentația tehnică.

  • Răspunde de menţinerea echipamentelor și utilajelor în stare de funcţionare la parametrii nominali.

  • Monitorizează îndeplinirea în termenele stabilite a măsurilor din programele de mentenanță.

Detalii la telefon.

Localitate

Targu Neamt,

Neamt

Neamt, Targu Neamt
ID: 268211579