2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Dolj
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Craiova
Alexandru Ciucu
Postat Azi la 06:15

Angajam Lacatus mecanic

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Angajăm Lacatus Mecanic

Suntem în căutarea unui nou coleg dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai cunoștințe solide în lacătușerie și mecanică, și îți dorești să faci parte dintr-un mediu dinamic și provocator, atunci te așteptăm să aplici la poziția noastră de Lacatus Mecanic.

Responsabilități:

  • Montaj, tăiere cu polizorul, găurire cu bormașina și alte activități specifice de lacătușerie.

  • Sudură și lucrul cu diverse materiale metalice.

  • Interpretarea și utilizarea desenelor tehnice în scopul efectuării lucrărilor.

  • Efectuarea de lucrări de întreținere și reparații la utilaje agricole, inclusiv motosape și tractoare.

  • Participarea activă la teste în terenul agricol.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în lacătușerie și sudură.

  • Abilități și cunoștințe solide în mecanică.

  • Capacitatea de a lucra cu diverse utilaje agricole.

  • Flexibilitate și adaptabilitate la medii de lucru variate.

  • Dorința de a învăța și de a se perfecționa în domeniul agricol.

Oferta:

·        Salariu motivant;

·        Bonus lunar;

·        Tichete de masa;

·        Prime cu ocazia sarbatorilor;

·        Decontare transport (de maxim 200 RON, pentru distante mai mari de 15 km - fata de Craiova);

·        Echipamente de lucru;

Dacă te recunoști în această descriere și ești pregătit să te alături unei echipe entuziaste și dornice de performanță, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de email.

Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem viitorul nostru coleg!

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 270242556