2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 6
Postat Azi la 14:33

Angajam Operator Date Online pentru a ne sustine cresterea

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO36766875

Asigurăm un post în care munca ta este apreciată pentru fiecare responsabilitate. Cum facem asta? Prin evaluări periodice în care primești aprecieri și suport acolo unde este nevoie.

Obiectivul nostru

Vrem ca în 5 ani să creștem echipe de management capabile să conducă orice business. Suntem o echipă mică, aflată într-o continuă dezvoltare. Activitatea o desfășurăm în București, Sector 6.

Responsabilitățile tale ca operator calculator

Pe postul de operator calculator vei avea un set de responsabilități pe care să le realizezi. Iată câteva exemple:

  • Să postezi produse pe platformele de vânzare.

  • Să modifici prețuri pe platformele de vânzare.

  • Să comanzi necesarul de materiale consumabile interne pentru toată echipa.

  • Să faci facturi în fiecare zi.

  • Să introduci în gestiune produsele de la furnizori în ziua în care se recepționează marfa.

  • Să introduci produse noi pe site.

  • Să respecți programul orelor de lucru de luni până vineri, de la 9 la 17.

  • Să urmezi pașii procedurilor din rolul tău.

Suport și proceduri

Ai o listă clară de responsabilități și cineva îți va arăta constant ce ai de făcut până când înveți să faci singur. Pentru fiecare responsabilitate primești procedura ca să știi exact ce ai de făcut. Procedurile sunt scrise explicit, cu imagini, ca să îți fie ușor să le urmezi.

Valorile noastre

În companie avem 3 valori importante după care ne ghidăm. Aceste valori sunt reflectate în deciziile noastre, în responsabilități și în modul în care facem business:

  • Nu suntem dispuși să facem compromisuri la educația, dezvoltarea personală și profesională a angajaților chiar dacă suntem nevoiți să cheltuim mai mult decât bugetul alocat.

  • Nu suntem dispuși să facem compromisuri când vine vorba de evoluția companiei chiar dacă suntem nevoiți să cheltuim de două ori mai mult.

  • Nu suntem dispuși să facem compromisuri la experiența clienților chiar dacă suntem nevoiți uneori să pierdem.

Dacă ți-a plăcut prezentarea noastră, dă click pe link-ul de mai jos și completează formularul de aplicare. În maximum 48 de ore vei primi răspuns dacă te califici pentru un prim interviu scurt în care să ne cunoaștem. Dacă și acolo ne plăcem, atunci vom avea o întâlnire mai lungă să vedem dacă suntem cu adevărat potriviți. Iar dacă toate lucrurile sunt bune, și noi putem să-ți susținem nevoile financiare, vom intra în perioada de probă de 3 luni.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 270264909