2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Brasov
  6. Personal curatenie si cameristi - Brasov
Postat 14 mai 2024

Angajam persoana curatenie

Salariu

2 200 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Firma CROSS BIKE SRL din Brasov angajeaza persoana pentru curatenie pentru depozit de biciclete si birouri.

Cautam o persoana responsabila si dedicata pentru postul de lucrator in domeniul curateniei. Daca esti o persoana organizata, cu atentie la detalii si capabila sa lucreze intrun mediu organizat, te incurajam sa aplici.

Responsabilitati:

Curatarea si intretinerea zonelor desemnate.

Utilizarea corecta si in siguranta a echipamentelor si produselor de curatenie.

Respectarea regulilor si procedurilor de igiena si siguranta in timpul lucrului.

Comunicarea eficienta cu colegii si supervizorii pentru a asigura un mediu de lucru placut si sigur.

Cerinte:

Experienta anterioara in domeniul curateniei este un avantaj, dar nu obligatorie.

Capacitatea de a respecta standardele de igiena si siguranta.

Atitudine pozitiva si dorinta de a invata si de a se dezvolta in cadrul echipei.

Oferta noastra:

Salariu net 2200 lei si bonuri de masa.

Mediu de lucru placut si dinamic.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 270267360