2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Arad
  5. Alte locuri de munca - Sambateni
Postat 14 mai 2024

Angajez Sef Schimb Balastiera

Salariu

1 - 2 lei

Localizare

Sambateni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Soc comerciala angajeaza pentru unul din punctele sale de lucru Sef schimb balastiera

Responsabilitati :

  • -Coordonarea si planificarea activitatii balastierei pe schimbul alocat

Cerinte:

  • -Experienta pe un post similar constitue un avantaj;

  • -Persoana organizata, cu initiativa si capacitate de decizie si cu abilitati de prezentare,comunicare, coordonare si organizare;

  • -Capacitate de lucru in conditii de stres si termene limita;

  • -Disponibilitate pentru formare continua

  • -Spirit de echipa

Oferta

  • contract de munca pe perioada nedeterminata

  • salariu motivant cu posibilitate de cerestere

  • masina si telefon de serviciu

Va rugam aplicati cu Cv, doar persoanele selectate vor fi contactate

Localitate

Sambateni,

Arad

Arad, Sambateni
ID: 239964269