2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Constanta
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Neptun
Postat Azi la 12:17

Ajutor bucatar, ospotar, vase

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Neptun

Angajam Personal Hotelier Pentru Hotel Apollo si Hotel Tomis din statiunea Neptun. Daca vrei sa ni te alaturi, aplica pentru unul din posturile deschise:

• ajutor bucatar

• ospotar

• vase

3000 - 6000 lei

Cerințe:

  • O foarte bună organizare a muncii și independență în acțiune.

  • Bune abilități de comunicare, organizare si planificare.

Condiții:

  • Salariu 3000-6000 lei net/lună

  • Program de lucru - se va stabili la locatie

  • Cazarea si 3 mese pe zi este asigurata de catre angajator (la cerere)

  • 0 taxe sau comisioane pentru angajare

Responsabilități:

  • Preluarea comenzilor de mancare intr-o maniera eficienta si profesionista

  • Formarea echipei in privinta prepararii preparatelor si a ingredientelor

  • Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca

Mai multe detalii la nr de telefon 07******02

Localitate

Neptun,

Constanta

Locație exactă
Constanta, Neptun
ID: 269992157