2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Braila
  6. Manipulatori marfa - Braila
Postat Azi la 07:32

Manipulant marfuri depozit produse congelate

Localizare

Braila

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Candidatul Ideal

- studii medii;

- capacitate de planificare si organizare, in vederea atingerii obiectivelor;

- aptitudine: corectitudine, fidelitate, lucru in echipa;

- cazier fara antecendente;

Descrierea jobului

- efectueaza receptia calitativa si cantitativa a marfurilor;

- verifica corectitudinea intocmirii comenzilor conform normelor in vigoare;

- manipuleaza marfa in depozit astfel incat sa previna deteriorarea si degradarea ei;

- aranjeaza marfa in depozit respectand conditiile de depozitare;

- depozit congelate;

-locul de munca este in Ovidiu, jud. Constanta, contracul de munca va fi incheiat pe perioada determinata de 3 luni, oferim cazare si decont transport.

Localitate

Braila,

Braila

Braila
ID: 270245543