2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Mures
  6. Service auto - Cristesti
Postat 14 mai 2024

MATEROM - Mecanic Dezmembrari Piese Auto

Localizare

Cristesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Vrem sa te cunoastem daca:

  • Cunosti domeniul auto mecanic

  • Ai experienta in dezmembrari auto

  • Ai abilitati organizatorice si esti punctual

  • Esti harnic si implicat

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:

  • Pregatesti masinile pentru dezmembrare

  • Dezmembrezi masinile si reperele cerute, conform procedurilor de lucru

Noi iti oferim:

  • Contract perioada nedeterminata;

  • Venituri financiare motivante;

  • Tichete de masa in valoare de 30 ron/tichet;

  • Bonusuri pentru recomandari candidati.

Program de lucru: L-V, in intervalul 08:30-17:30 - include pauza de masa.

Descrierea companiei

Compania MATEROM este o afacere romanească de familie, dinamica, peste 25 ani de experienta. Isi desfasoara activitatea în domeniul importului si distributiei de piese auto cu pasiune, profesionalism. Grupul Materom cuprinde reprezentanțele: Mercedes-Benz, Opel, Skoda, Dacia, Renault, Nissan, Volkswagen. Materom face parte din alianța Nexus Automotive International din anul 2015 și reprezinta conceptul de service NexusAuto in Romania.

Localitate

Cristesti,

Mures

Mures, Cristesti
ID: 264951778