2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Arad
  6. Operatori productie, confectioneri - Arad
Postat 13 mai 2024

Montator/Operator aparataj electric

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Emdep Group este un furnizor mondial pentru echipamente de testare a asamblării și software specific pentru producătorii de cablaje auto. Obiectivul Emdep este acela de a oferi echipamente / servicii de inalta calitate și sprijin pentru a obține satisfacția totală a clienților.

Cerinte

  • studii medii in domeniul electrotehnic / electromecanic / electric sau scoala profesionala / curs de electrician

  • citirea/interpretarea corecta a schemelor electrice

  • capacitatea de a lucra in echipa si independent

  • cunostinte strungarie, frezare, sudura constituie avantaj

  • experienta in domeniul productiei de echipamente electrice, constituie avantaj

Responsabilitati

  • efectueaza lucrari de montare si asamblare a bancurilor de test pentru cablajele auto conform documentatiei tehnice

  • asigura executia lucrarilor in intervalul de timp stabilit si cu respectarea normelor de calitate impuse

  • interpreteaza corect schemele electrice, simbolurile si normele electrice de baza

Beneficii Oferite:

  • Oferta salariala atractiva, in functie de experienta,

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

  • Bonuri de masa (30 ron/zi),

  • Asigurare medicala privata

  • Transport intern decontat (pe mijloacele de transport din oras)

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 269759751