2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Rudeni
Postat 22 mai 2024

Montator subansamble

Localizare

Rudeni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3

CSC TRANS METAL cu domeniul de activitate in confectii metalice mici si mijlocii cu sediul in Sat. Rudeni jud. Ilfov.

Descrierea jobului:

-Monteaza si instaleaza diferite structuri metalice conform desen tehnic sau instructiuni.

-Prelucreaza piese metalice (sanfrenare, filetare, debitare).

-Respecta intocmai sarcinile si indicatiile primite de la seful direct cu privire la procesul tehnologic si materialele folosite (proportii, cantitati, calitate).

Beneficii:

-Decontare partiala de transport.

-Bonuri de masa 25 lei.

-Loc de munca stabil in hala de productie.

-Loc de munca in conditii optime de temperatura iarna/vara.Program L-V 06.30-15.00.

. Mai multe detalii la telefon sau adresa email.

Nu oferim cazare.

Localitate

Rudeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Rudeni
ID: 265869383