2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Specialist Marketing
  5. Specialist Marketing - Bucuresti - Ilfov
  6. Specialist Marketing - Bucuresti
  7. Specialist Marketing - Sectorul 1
Postat 15 mai 2024

Operator PPC Marketing

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4Recrutare la distantaCUI / CIF: RO32919615

Ne extindem echipa! Dacă doriți să faceți parte dintr-o echipă tânără în continuă dezvoltare, într-un domeniu dinamic, nu ezitați să citiți în continuare.

Poziția disponibilă: 2 * Asistent Configurare Conturi PPC(Google Ads, Microsoft Ads)

Responsabilități:

  • Configurarea conturilor PPC pe platformele Facebook Ads, Google Ads și Microsoft Ads conform cerințelor specifice.

  • Asigurarea personalizării detaliate a conturilor conform ghidurilor și reglementărilor specifice fiecărei platforme.

  • Gestionarea și organizarea eficientă a informațiilor relevante pentru fiecare cont configurat.

  • Comunicarea clară a progresului și a eventualelor probleme către echipa de conducere.

Cerințe:

  • Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional (minim B1).

  • Capacitatea de a urma instrucțiuni detaliate și de a implementa cu precizie cerințele specifice.

  • Atitudine proactivă și dornică de învățare.

  • Abilități de comunicare și organizare .

Experiența: Nu este necesară experiența anterioară în domeniul publicității plătite online. Oferim un program de formare detaliat care acoperă toate aspectele configurării conturilor PPC, astfel încât să vă puteți dezvolta cunoștințele și abilitățile necesare în timpul procesului de lucru. Echipa noastră dedicată vă va sprijini pe tot parcursul, asigurându-vă că veți obține toate instrumentele de care aveți nevoie pentru a avea succes în acest rol.

Program de lucru: Luni până vineri, între orele 10:00 și 18:00

Beneficii:

  • Oportunitatea de a învăța și de a dezvolta cunoștințe în domeniul publicității plătite online.

  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.

  • Posibilități de creștere și avansare în cadrul companiei Smart&Successful.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269946705