2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 1
Postat 14 mai 2024

Ospatar Colaborator

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Tip contract

Colaborare

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 80

Descriere

COSMOS Recruiment este in cautare de colegi Ospatari.

Acest post este pe baza de colaborare, nu este un job permanent, este perfect pentru oamenii care au experienta in acest domeniu si vor sa castige un ban in plus pe perioada de evenimente a anului 2024 si in viitor.

Jobul este si pentru hotel si pentru saloane de evenimente.

Cautam oameni experimentati care deja cunosc aceasta meserie.

ANUNT VALABIL PENTRU BUCURESTI SI IMPREJURIMI.

Descrierea jobului:

JOBUL SE OFERA DOAR PE BAZA DE INTERVIU.

CITITI CU ATENTIE!

Ce oferim:

Oferim cat mai multe zile de munca pentru oameni doritori si seriosi.

Oportunitatea de a lucra in hoteluri si locatii de evenimente de lux.

Posibiltatea de a lucra intr-o echipa bine organizata, vesela si cu chef de munca.

Oferim accesul la o comunitatea creeata in jurul acestui domeniu.(Grup propriu de Facebook)

Salariu atractiv cu posibilitatea de marire in baza rezultatelor.

Plata la eveniment se face la terminarea programului.

Plata pentru munca pe hotel se face la saptamana.

Posibilitatea de a castiga mult mai multi bani decat ofera multe alte locuri de munca.

Ce asteptam de la tine:

Sa fi respectos si responsabil.

Sa fi major, cu dorinta de munca.

Sa ai o atitudine pozitiva, cu zambetul pe buze.

Sa te integrezi in munca de echipa.

Sa fi maleabil cu privire la cerintele liderilor de echipa.

Aspect fizic ingrijit in normele meseriei de ospatar.

Sa fi posesorul unuei uniforme completa de munca pentru acest domeniu, care consta in: Camasa alba simpla si camasa neagra, papion negru, vesta neagra, curea neagra simpla fara catarama cu inscriptii gucci, hermes, sau alte branduri, pantalon negru de stofa fara alt tip de material, pantof negru simplu sau adidas nergu simplu fara detaliii de alta culoare, sosete negre lungi.

Pentru mai multe detalii va asteptam sa ne contactati pe WhatsApp intre orele 09:00-17:00 Luni-Vineri!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 270266609