2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Arges
  6. Personal receptie si administratie - Nucsoara
Postat Azi la 08:19

Receptioner pensiunea turistica Floarea de Colt, Nucsoara Jud.Arges

Salariu

3 500 - 3 800 lei

Localizare

Nucsoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO 8528312

Pensiunea Floarea de Colt - Nucsoara, Arges - angeajeaza Receptioner pensiune

Cerinte:

  •  persoana entuziasta cu dorinta de perfectionare in activitatile de receptie ;

  • amabil, perseverent si orientat spre rezultate;

  • abilitati de organizare si planificare a muncii;

  • cunostinte operare PC

  • cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;

  • cunostinte program hotelier de receptie;

  • capacitate foarte buna de comunicare si relationare - atat cu clientii cat si cu colegii;

  • capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp- atentie distributiva,atentie la detalii;

  • experienta in domeniu reprezinta un avantaj

Descrierea jobului:

  • optimizarea permanenta a serviciilor oferite, astfel incat sa fie respectate standardele calitative;

  • urmarirea solutionarii eficiente a solicitarilor clientilor;

  • stabilirea unor relatii optime cu clientii, pt rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor ocazionale

Beneficii:

  • tichete de masa in valoare de 20 lei/zi

  • pachet salarial atractiv;

  • cazare gratuita;

Pensiunea Floarea de Colt are 5 margarete, se afla in Nucsoara si are o capacitate de 22 camere, un restaurant cu o capacitate de 45 persoane si o terasa cu barbeque.

Localitate

Nucsoara,

Arges

Arges, Nucsoara
ID: 269967329