2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Receptioner birouri
  5. Receptioner birouri - Iasi
  6. Receptioner birouri - Iasi
Postat 13 mai 2024

Receptionist Vmax Karting Iasi

Salariu

5 100 - 5 600 lei

Localizare

Iasi

Tip contract

Determinat

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO47170087

Descriere

Alătură-te echipei VMax!

Candidatul ideal

Ai apitudinea potrivita pentru ospitalitate? Eşti pasionat de curse si maşini? Cu sigurantă vrem sa te cunoaştem!

Comunicare: sunteţi capabil/ă să comunicaţi clar şi concis, atât în scris cât şi verbal, şi recunoşti faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară.

Leadership: vă asumaţi responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse şi luaţi initiativa fară ca să vi-i se spună ce trebuie să faceţi.

Încredere: Vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realiza.

Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei şi persoane.

Energetic/ă: vă place să munciţi şi sunteţi dispus/ă să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivele.

Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi lucra indiviual

Competențe tehnice: bună cunoaștere a casei fiscale.

Descrierea jobului

Alatura-te echipei VMAX INDOOR KARTING, primul proiect de acest tip in tot sud-estul Europei.

Personalul de la recepție se va ocupa de gestionarea fluxului de participanți și înscrierea acestora in sesiuni.

Ofera un mediu sigur și distractiv pentru fiecare client

Informarea clientilor despre pachetele tarifare

Indrumarea participantilor catre punctele de inregistrare

Furnizarea informatiilor legate de kart-uri si pista;

Operarea casei fiscale si a pos-ului

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 260088975