2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Arad
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Arad
Codruta
Postat 22 mai 2024

Șef de Tură statie Rompetrol Arad (Piata Eroilor)

Salariu

700 - 800 €

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Daca ești comunicativ și lucrezi bine în echipă, dacă ai o atitudine pozitivă și ești organizat, atunci poți fi noul nostru Șef de Tură! Avem nevoie de un Coordonator de Zile Perfecte care să se înțeleagă bine cu toți colegii și să le împărtășească din experiența sa, alături de care echipa să fie fericită și stația să meargă ca pe roate. Să îți fie drag să oprești aici.

Ești ceea ce căutăm dacă:

- Îți dorești să te alături echipei noastre - te susținem și ne implicăm în dezvoltarea ta;

-Ai experiență într-o poziție similară;

-Esti orientat către client, ai atitudine pozitivă și ești comunicativ. Aceste abilități te vor ajuta sa consiliezi proactiv clienții sau să le răspunzi la întrebările de clarificare;

-Îți place munca în echipă;

-Ai experiență în buna gestionare a mărfurilor și a produselor conform procedurilor și instrucțiunilor;

-Ai disponibilitate de a lucra în ture, având un program flexibil

-Ești loial, corect și serios.

Responsabilitățile pentru această poziție sunt următoarele:

-Asigură desfășurarea activității comerciale pe tura sa în cadrul stației de distribuție carburanți;

-Întreprinde în mod permanent măsuri pentru eliminarea oricăror factori care ar putea genera distrugeri, pierderi, contaminări sau sustrageri;

-Asigură stocul de marfă necesar pentru buna desfășurare a activității stației și supervizează inventarele de marfă și carburanți;

-Supraveghează și derulează activitatea de gestionare a magazinului pe tură (recepție marfă, etichetare, verificare prețuri și termene de valabilitate, inventariere); oferă Managerului Stației informații despre situația vânzarilor și a stocurilor;

-Menține relația cu furnizorii și efectuează comenzi și retururi către furnizori;

-Întocmește documente fiscale (facturi, chitanțe, registru de casă, etc.), efectuează monetarul și realizează închiderea de schimb de tură;

-Supervizează personalul de pe tura sa în aplicarea procedurilor de lucru, a normelor igienico-sanitare, de protecție a muncii și contra incendiilor.

-Participarea la inventarierea produselor din stația de distribuție carburanți;

Pentru că esti un Coordonator de Zile Perfecte și te alături echipei, îți oferim următoarele beneficii:

  • Program de lucru flexibil în ture;

  •  Tichete de masă în valoare de 30 de lei;

  •  Îți oferim posibilitatea de a lucra ore suplimentare plătite și astfel îți poți spori veniturile;

  •  Stația în care lucrezi s-a clasat în Top 30 la final de trimestru? Vei primi Bonusul Trimestrial, pentru că vrem să răsplătim succesul;

  •  Concursuri interne lunare de vanzari cu premii atractive;

  •  Acces la cursuri de dezvoltare profesională, cum ar fi: orientare către client (customer care);

  •  În funcție de locația stației, asigurăm transportul angajaților de acasă la serviciu și înapoi.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 269888070