2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bacau
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bacau
Postat Azi la 06:10

Simigeria LUCA angajeaza Personal pentru mentenanta fabrica

Localizare

Bacau

Descriere

Candidatul Ideal

• Abilitatea de a învăța repede și dorința de implicare

• Atitudine proactivă

• Abilitați de lucru in echipă

• Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

• Asigura întreținerea stări unităților de producție ( interior și exterior) din punct de vedere al aspectului și al reparațiilor

• Asigură stocul de instrumente și dispozitive de lucru, de materiale necesare efectuării reparațiilor

• Verifică și menține echipamentele in stare perfectă de funcționare și curățenie

• Depistează și efectuează reparatii

Oferim:

• Salariu motivant, ce creste in funcție de implicare

• Bonuri de masa

Detalii:

Adriana - 07********28

Tiberiu - 07********47

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 249315224