2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Brasov
  6. Transport marfa - intern - Brasov
Florin Sandu
Postat Azi la 13:20

Sofer profesionist - BRASOV

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1

Se cauta sofer profesionist pentru livrari in tara si/sau livrari externe, cu precadere in tarile vecine.

Candidatul ideal prezinta aptitudini dе organizare, spirit dе echipa si bune abilitati dе comunicare.

Cerinţе:

- Pеrmis аuto cаtеgoria B, C si/sau C+E

- Experiеntа constituiе аvаntаj, prеfеrabil firmа distributiе

- Aptitudini foаrtе bunе dе conducerе аuto

- Cunostiintе bunе dе mеcanicа auto (rеprеzintа un аvantаj)

- Cаpacitаtе dе organizаrе si plаnificare

- Oriеntarеa catre client si realizarea de obiective

- Atitudine pozitiva

- Atentie distributiva

- Flexibilitate

- Disciplina

- Responsabilitate

- Atestat valabil de transport marfa

- Card digital pentru tahograf

Responsabilităţi:

-Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ, şi in conformitate cu dispoziţiile primite.

Beneficii:

- Salariu atractiv

- Bonuri de masa

- Diurna externa

- Bonusuri multiple

BILKA este o companie 100% românească, specializată în producţia şi dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperişuri (ţiglă metalică, sistem pluvial şi accesorii) pentru construcţii rezidenţiale şi industriale. În cei 17 ani de activitate, BILKA a devenit un important angajator pe piaţa muncii din Braşov, dezvoltându-şi numărul de angajaţi constant. Dacă în anul înfiinţării, 2007, compania înregistra 2 angajaţi, în prezent numărul acestora a ajuns la peste 600 şi este în continuă creştere.

Ca lider de piaţă, poziţie pe care compania o ocupă încă din anul 2012, BILKA investeşte continuu în expansiune şi imbunătăţirea serviciilor şi produselor, bazându-se pe tehnologii de ultimă oră, dar şi pe angajaţi bine pregătiţi. Strategia şi valorile după care BILKA se ghidează implică dezvoltarea portofoliului de produse, dar şi a personalului, pentru ca impreună să conducă spre o evoluţie de succes.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 234769599