2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Arad
  6. Operatori productie, confectioneri - Arad
Postat 13 mai 2024

Suport Tehnic/Tehnician

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO37178199

Emdep Group este un furnizor mondial pentru echipamente de testare a asamblării și software specific pentru producătorii de cablaje auto. Obiectivul Emdep este acela de a oferi echipamente si servicii de inalta calitate pentru a obține satisfacția totală a clienților.

Responsabilitati:

  • Instaleaza si programeaza echipamentele EMDEP în fabrica sau la client.

  • Face start-up-uri pentru echipamentele EMDEP și validarea acestora cu clienții.

  • Efectuaza servicii de întreținere și asistență tehnică pentru clienți conform planurilor definite;

  • Raporteaza serviciile efectuate.

Cerinte:

  • Diponibilitate pentru efectuarea deplasarilor la clienti;

  • Minime cunostiinte electrice si de programare;

  • Experienta in industria automotive reprezinta un avantaj.

Oferim:

  • Contract pe perioada nedeterminata

  • Decontare transport public in Mun Arad

  • Tichete de masa in valoare de 30 RON din prima zi

  • Analize gratuite pentru angajare

  • Ore suplimentare platite dublu

  • Asigurare Medicala Privata

  • Prime de Sarbatori

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 269924463