2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Paza
  5. Paza - Cluj
  6. Paza - Cluj-Napoca
Postat 14 mai 2024

Angajam agenti de Securitate/Paza

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibil

Descriere

Cerințe:

  • Minim 8 clase

  • Persoana serioasa / punctuala, cu simt civic dezvoltat

  • Fără istoric in cazier

  • Nu necesita calificare agent paza /atestat

  • Responsabilități:

  • Program flexibil 8 ore/zi, 12/24-12/48, alte variante agreate de comun acord

  • Monitorizarea si respectare tuturor  proceselor, procedurilor si consemnelor particulare/post.

  • Beneficii:

  • Pachet salarial aferent responsabilităților

  • Contract de munca conform legislației in vigoare

  • Echipament de lucru gratuit

  • Curs de calificarea agent paza si ordine

  • Bonusuri acordate trimestrial, in funcție de atingerea obiectivelor

  • Salariu atractiv fără întârzieri/rețineri

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati lanr de telefon 07***50 de luni-vineri 08.00-15.00

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270259508