2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Suceava
  6. Contabilitate - Suceava
Postat 21 mai 2024

Angajam Contabil Senior

Salariu

600 - 1 000 €

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 2Recrutare la distantaCUI / CIF: 37210737

Echipa iConta24 isi mareste echipa de contabili si cauta o persoana caruia ii place contabilitatea dar are si experienta in domeniu.

Beneficii:

- atmosfera de lucru relaxanta si echipa prietenoasa

- oportunitati de evolutie in cariera si promovare

- program flexibil

- cafea si apa din partea casei

- job stabil

- bonusuri in functie de performanta

Responsabilitati:

- operarea documentelor in contabilitatea clientilor

- verificarea si inchiderea firmelor (balanta, declaratii, bilant)

- transmiterea sumelor de plata catre clienti

- transmiterea raportarilor din balanta catre clienti

Candidatul Ideal

  • Minim 1 un an de experienta in contabilitatea financiara (inchideri)

  • Abilitati de comunicare, Orientare spre rezultate, Orientare catre client, Perseverenta

  • Cunostinte minime de Excell

  • Bune cunoștințe în domeniul legislației contabile și fiscale

  • Persoana energica, ordonata, riguroasa, rabdatoare, responsabilă, cu spirit de echipă si dornica de a progresa

  • Implicare și spirit de inițiativă

Descrierea companiei

Echipa de contabili tineri si entuziasti in dezvoltare continua.

Ne place sa servim clientii cu daruire si cu promptitudine. De asemenea ne place sa imbinam utilul cu placutul si sa avem o atmosfera faina la birou. Ne ajutam reciproc si tindem catre o evolutie comuna in cariera dar si in celelalte arii ale vietii.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 270307343