2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori constructii - Bucuresti
  7. Muncitori constructii - Sectorul 2
Postat 14 mai 2024

Angajam Lucrator Spatii Verzi - Bucuresti si Ilfov

Salariu

3 200 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO23555574

Descriere

Bună ziua,

Firmă de amenajări peisagistice (spații verzi) de peste 15 ani în acest domeniu, căutăm lucrători spații verzi calificați sau necalificați, care să se alăture echipei noastre.

Responsabilitățile pe care le vei avea includ:

  • Intinderea pământului și pregătirea terenului pentru amenajare;

  • Asistența în instalarea sistemelor de irigații;

  • Amplasarea gazonului rulou și pregătirea solului necesară;

  • Plantarea diverselor specii de plante și arbori;

  • Intinderea pietrișului decorativ și a altor materiale de decor.

  • Pregătirea și aplicarea materialelor de protecție a plantelor împotriva buruienilor sau dăunătorilor;

  • Asistență în implementarea soluțiilor de drenaj;

  • etc.

În mare parte, operațiunile vor fi asistate de utilaje. Experiența în operarea utilajelor de mici dimensiuni reprezintă un avantaj.

Programul de lucru este de luni până vineri, între orele 7:00 și 16:00-16:30, cu pauză de masă între 12:00 și 13:00. Sediul este în Domnești, foarte aproape de Centura Bucureștiului. Activitățile se desfășoară preponderent în București și Ilfov, dar se realizează și deplasări în țară pentru care veți beneficia de diurnă.

Veți beneficia de:

  • Echipament de lucru compus din tricouri, pantaloni, polar, bocanci, manuși, geacă, vestă;

  • 21 de zile de concediu + o zi de concediu bonus pentru ziua de naștere;

  • Prime de sărbători;

  • Bonusuri în funcție de implicare;

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată. Salariul se negociază în funcție de experiență și se poate renegocia după primele 3 luni de probă, dacă este cazul;

  • Plata salariului se realizează pe card cu posibilitate de virare în 2 tranșe, pe 15 și pe 30 ale fiecărei luni.

Cerințe minimale:

  • Permis auto minim categoria B;

  • Punctualitate;

  • Responsabilitate;

  • Seriozitate

  • Purtarea echipamentului primit;

  • Nu se acceptă consumul de alcool în timpul programului de lucru.

Pentru mai multe informații și pentru a aplica, te rugăm să ne contactezi la numărul de telefon: 0733 --- 607 --- 352. Ne puteți scrie și pe Whatsapp.

Mulțumim!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 270260038