2. Locuri de munca
  3. Confectii - Croitori
  4. Confectii - Croitori - Bucuresti - Ilfov
  5. Confectii - Croitori - Rosu
Postat 14 mai 2024

Angajam OPERATOR MAGAZIN ONLINE in Sector 6 - Rosu-Chiajna

Salariu

2 500 - 4 000 lei

Localizare

Rosu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Magazin online angajeaza operator procesare comenzi, suport clienti si administrativ. Locatia este fixa, (NU se lucreaza de acasa) 8 ore zi + pauza, de la 08.00 - 17.00, este la intrare in Rosu (Chiajna-Ilfov), langa Bld. Uverturii, Sector 6, Bucuresti.

Pentru interviu, te rog sa ne trimiti un CV si sa ne contactezi la telefon - de Luni pana Vineri, intre 10.00 - 17.00. Salariul incepe de la 500 euro net si se negociaza in functie de experienta si abilitatile avute.

Cautam o persoana serioasa, descurcareata si cu multa energie pozitiva. De asemenea, atentia la detalii este foarte importanta si experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Cerinte:

  • abilitati de lucru pe calculator - MS Office Word, Excel

  • abilitati foarte bune de comunicare cu clientii si colegii

  • studii medii sau universitare

Responsabilitati:

  • suport telefonic clienti, de confirmare a comenzilor online, de secretariat si administrativ

  • emiterea facturilor pentru clienti, awb-uri sau alte documente necesare in procesul de desfasurare al activitatii

  • suport administrativ si logistic pentru alte departamente

  • consiliere clienti, suport online

Localitate

Rosu,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Rosu
ID: 269891414