2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Prahova
  6. Operatori productie, confectioneri - Aricestii Rahtivani
Resurse Umane Tenneco
Postat 27 mai 2024

Angajam Operator productie Fabrica placute frana, Aricestii Rahtivani

Localizare

Aricestii Rahtivani

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Operator de productie - Fabrica de placute de frana – Parcul Industrial de Vest Aricestii Rahtivani

Candidatul Ideal:

  • Studii medii;

  • Experienta in activitatea de productie, industia auto (optional);

  • Cunostinte tehnice; Utilizare PC / SAP - constituie avantaj;

  • Abilitatea de a opera conform standardelor de lucru;

  • Dorinta de invatare, implicare, proactivitate;

  • Capacitate de a lucra la norma, standardizat, efectuarea operatiilor repetitive.

Responsabilitati:

  • Opereaza echipamentele tehnice de pe liniile de productie in vederea realizarii de produse, in conditii de siguranta si securitate a muncii respectand cerintele de calitate si cantitate;

  • Executa toti pasii de productie, in ordinea descrisa in standardul de operare (SOS) aprobat si valabil, in vederea realizarii produselor, conform fazelor de lucru;

  • Raspunde de realizarea planului de productie (respectare timpi normati in SOS) conform planificarilor zilnice;

  • Efectueaza activitati specifice de 5S (curatetnie la postul de lucru) si Kaizen (imbunatatire continua);

  • Manifesta atentie deosebita in manuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor.

Alaturi de noi va avea posibilitatea de:

  • Dezvoltare intr-un climat multinational cu echipamente de ultima generatie;

  • Training si echipament pentru a avansa in meseria de technician;

  • Va creste profesional alaturi de o echipa tanara si va fi ajutat si sustinut sa-si urmeze cariera in domeniul tehnic;

  • Va avea suport din partea unei echipe de profesionisti deschisa sa-si dezvolte potentilalul.

Localitate

Aricestii Rahtivani,

Prahova

Prahova, Aricestii Rahtivani
ID: 270297676