2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Arges
  6. Operatori productie, confectioneri - Pitesti
Postat 28 mai 2024

Angajăm operatori linie fabricație pâine / brutari

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Pitesti

SC Standard Mondopan Group SRL angajeaza operatori linie fabricație pâine / brutari

Candidatul Ideal

Nu se solicită experiență în domeniu

Calificarea constituie un avantaj;

Seriozitate si responsabilitate;

Rapiditate, dexteritate;

Program de lucru în ture : 12-24; 12-48.

Descrierea jobului

Pregătesc/ajută la pregatirea si divizarea ingredientelor;

Ajuta la modelarea si divizarea aluatului;

Efectueaza operatii conform tehnologiilor de fabricatie si instructiunilor de lucru;

Efectueaza curatenia in zona de lucru si a echipamentului din dotare;

Respectă regulile referitoare la igiena, echipare, comportament si executarea obligatiilor de munca.

Beneficii

Salariu motivant- acordare facilitati salariale suplimentare specifice industriei alimentara

Mediu de lucru stabil

Contract pe perioada nedeterminata;

Daca sunteti interesat sa faceti parte din echipa noastra, contactati-ne telefonic la nr. de tel. 07******14 sau la sediul nostru mun. Pitești, str. Calea Câmpulung, nr 48 G, jud. Argeș.

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 245762658