2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Timis
  6. Operatori masini - Timisoara
Postat 21 mai 2024

Angajam Stivuitorist-VGP PARK

Salariu

3 300 - 6 000 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Cerinte:

  • Autorizatie ISCIR - obligatoriu;

  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi;

  • Persoana serioasa, constiincioasa, dе incredere.

Condiții:

  • Program de lucru full-time;

  • Contract de muncă;

  • Concedii conform legislației;

  • Asigurare medicala privata gratuita;

  • Transport asigurat de catre companie din Timisoara;

  • Tichete cadou pentru ziua de nastere;

  • Tichete cadou de Paste

  • Bonuri de masa in valoare de 30 lei pe zi;

  • Tichete cadou de Pasti si ziua de nastere;

  • Bonus de sfarsit de an;

  • Salariu fix.

Responsabilitati:

  • Manipuleaza marfa in depozit cu ajutorul stivuitorului si a lizei electrice;

  • Aranjeaza marfa la raft;

  • Respecta normele de Securitate a Muncii si PSI.

  • Experienta pe un post similar;

  • Disponibilitate pentru efort fizic.

  • Minim 8 clase;

  •  Persoana serioasa, constiincioasa, dе incredere.

Responsabilitati stivuitorist:

Manipuleaza marfa in depozit cu ajutorul stivuitorului si a lizei electrice;

Beneficii:

Salariu motivant;

  • Transport asigurat de catre companie;

  • Tichete cadou de Paste;

  • Orele suplimentare platite 175%;

  • Spor de noapte 25%;

  • Bonuri de masa in valoare de 30 lei/zi.

  • Prima de sfarsit de an, in functie de rezultatele companiei.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 227463131