2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 1
Postat 21 mai 2024

Asistent manager / agent client

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 41584560

Descriere

Cerințe:

  • Poti aplica si daca esti proaspat absolvent (domeniul de studiu nu are importanta)

  • Poti aplica daca ai experienta in orice domeniu de activitate, aceasta poate reprezenta un avantaj

  • Trebuie sa fii o persoana dornica de a lucra cu actele, organizata, disciplinata, serioasa (daca nu poti lucra cu actele nu iti recomandam sa aplici)

  • Lejeritate in operarea unui Laptop (Word, Excel, Mail, etc.)

  • Dorinta de a lucra si ideile nou venite pot aduce comisioane constat, in afara salariului fix, pentru asta necesita implicarea ta.

Condiții:

  • Programul este de 8 ore de lucru si 30 de minute de pauza - de la 08.30 la 17.00 de luni pana vineri si nu se lucreaza in weekend.

  • Zilele libere conform legislatiei din Romania (20 de zile + Sarbatorile legale)

  • Durata contractului de munca este nedeterminata

  • Transportul decontat

  • Bonus pentru perfomanta

  • Prime de sarbatori

  • Bonuri de masa

  • Salariu motivant

Descrierea jobului:

  • Dorim sa avem in echipa noastra o persoana pentru postul de asistent manager / agent client care sa lucreaza de la birou si uneori sa mearga la client in Bucuresti.

  • Activitatea se desfasoara la birou zona Piata Romana (aproape de doua guri de metrou - Piata Romana si Stefan cel Mare).Totodata activitatea se mai poate desfasura la client, in Bucuresti.

  • Suntem o echipa tanara, dinamica care isi doreste sa se mareasca.In mare, oferim servicii de medicina muncii, protectia muncii, iar mai multe detalii despre noi poti afla in cadrul interviului

Obligatoriu CV-ul trebuie sa contina o poza de profil pentru a putea fi luat in considerare, vrem sa vedem cu cine avem ocazia sa stam de vorba

Asteptam cu interes CV-ul tau.

Multumim.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 256963746