2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 3
Postat 21 mai 2024

AutomotiveGlass® angajeaza Asistent Manager

Salariu

2 500 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 31004452

  • Descrierea postului: Activitate de secretariat care sa asigure desfasurarea eficienta a activitatii societatii. Sarcini de serviciu/Activitati/Raspunderi principale:

- Primirea, distribuirea si organizarea corespondentei;

- Interfata in relatiile cu clientii, furnizorii si colaboratorii firmei prin preluarea apelurilor telefonice;

- Urmarirea situatiilor interne ce ii vor fi incredintate, redactarea si editarea de rapoarte, adrese si alte documente de secretariat, intocmire tabele electronice diverse;

- Activitatii de protocol;

- Contabilitate primara.

  • Cerinte:

- Minim studii medii, eventual cursuri de birotica-secretariat ;

- Limba engleza nivel mediu, germana constituie un avantaj;

- Cunostinte bune de operare computer (Word, Excel);

- Abilitati de organizare, comunicare si relationare;

- Capacitate de lucru in conditii de stres;

- Orientare catre rezultate si respectare a termenelor;

- Atentie la detalii;

- Capacitate de a stabili prioritati;

- Confidentilitate;

- Prezenta agreabila.

  • Oferta: Pachet salarial motivant corelat cu criteriile de performanta stabilite si cu rezultatele concrete. Mediu de lucru stimulativ.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 252800512