2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Operatori date
  5. Operatori date - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori date - Bucuresti
  7. Operatori date - Sectorul 3
Postat 21 mai 2024

AutomotiveGlass® angajeaza Consilier clienti

Salariu

2 500 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 23620362

Pasionat de domeniul auto, esti comunicativ si vrei sa jonglezi printre clienti, oferte, comenzi si stocuri?! Avem disponibil un job care poate fi urmatorul tau challenge in cariera!

Candidatul ideal:

  • capacitate de adaptare si invatare;

  • cunostinte de utilizare a PC-ului - pachet Office;

  • limba engleza la nivel de conversatie;

  • abilitati de comunicare, planificare si organizare;

  • experienta in domeniul vanzarilor de piese auto este un avantaj;

  • permis conducere categoria B.

Descrierea jobului:

  • consilierea clientilor;

  • procesarea comenzilor.

Beneficii:

  • pachet salarial motivant, comision din vanzari;

  • posibilitate de dezvoltare profesionala in domeniu;

  • loc de munca stabil.

Program de lucru: Luni - Vineri, interval 08:30 - 17:00

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 252812337