2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Specialist energie regenerabila
  5. Specialist energie regenerabila - Cluj
  6. Specialist energie regenerabila - Cluj-Napoca
Postat 22 mai 2024

Cautam colegi pentru montaj panouri fotovoltaice

Salariu

5 000 - 7 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Full time

Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Montator panouri fotovoltaice

Responsabilități:

  • Montarea și instalarea panourilor fotovoltaice pe diverse tipuri de structuri.

  • Verificarea și asigurarea calității instalărilor.

  • Utilizarea echipamentelor și instrumentelor adecvate pentru instalare.

  • Respectarea standardelor de siguranță și reglementările locale.

  • Cerințe:

  • Experiență anterioară în montarea panourilor fotovoltaice este un avantaj.

  • Cunoștințe de bază în electricitate și legile fundamentale ale electricității.

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.

  • Atitudine pozitivă și atenție la detalii.

  • Permis de conducere categoria B (opțional)

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 244017928