2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Bacau
  6. Instalatori - Bacau
SSAB AG SA-Silviu Popa
Postat 22 mai 2024

Esti instalator si vrei un venit cuprins intre 6500-8000 ron net?

Salariu

6 500 - 8 000 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: RO2816022

Descriere

Cerințele postului

  • Domeniul de bază al activității: instalatii pentru constructii (instalatiilor interioare si exterioare Apa/Canal, Stingere incendii si Hvac)

  • Altele:

    • Disponibilitate pentru deplasare pe teritoriul tarii pentru o perioada de 2-3 saptamani - (constitue avantaj)

    • Permis de conducere categoria B - (constitue avantaj)

    Ce ai de castigat:

    • Siguranta unui venit lunar intre 6500-8000 ron net (compus din salariu de baza, diurna si ore suplimentare)

    • Cazare, transport si diurna in deplasare

    • Continuitate in fluxul de lucru ca si proiecte

    • Salariu platit la 2 saptamani pe card bancar

    • Stabilitate si siguranata locului de munca

    Responsabilitatiile postului:

    • Intocmeste necesare de scule si materiale in conformitate cu planurile din proiectul tehnic;

    • Traseaza instalatiile ce urmeaza a fi puse in opera impreuna cu inginerul de instalatii si/sau topograf

    • Monteaza instalatiile conform planurilor, procedurilor, instructiunilor de lucru din companie si normelor de timp

    • Efectueaza probe de etanseitate/presiune/functionare la finalizarea fiecarei etape de executie

  • Ce ai de facut?

    • Pas 1 – Contacteaza-ma la numarul din anunt;

    • Pas 2 – Stabilim conditiile, responsabilitatiile si beneficiile

    • Pas 3 – Intocmesti documentele de angajare

    • Pas 4 – Semnarea contract si incepere activitate

  • Pentru a nu pierde oportunitatea suna la numarul 07******14, locurile pot deveni idisponibile in scurt timp.

  • Va solicit sa ma contactati telefonic, nu raspund la mesaje.

P.S. Poti anunta colegi, prieteni sau cunostinte care sunt in cautarea unui loc de munca atractiv pe acest domeniu si pe acest rol.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 211197336