2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Sibiu
  6. Reprezentanti vanzari - Sibiu
Postat 14 mai 2024

Reprezentant vanzari - Servicii de marketing digital

Salariu

2 500 - 4 500 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 45420535

Ți-ai dori sa te alături unei agenții de marketing online în plină creștere ca Sales Consultant? Suntem in cautarea unui coleg pasionat de marketing, cu experiență în vânzări și dorința de a dezvolta noi parteneriate de succes prin abilităţile sale de vânzare şi negociere. Daca nu te lași batut la prima ușă închisă acest job este pentru tine.

Descrierea jobului

Responsabilități:

• Efectuați cercetări de piață pentru a identifica posibilitățile de vânzare și pentru a evalua nevoile clienților

• Căutați în mod activ noi oportunități de vânzări prin apeluri la rece, rețele și social media

• Stabiliți întâlniri cu potențiali clienți și ascultați dorințele și preocupările acestora.

• Pregătiți și furnizați prezentări adecvate despre produse și servicii

Cerințe:

• Învați rapid și ești pasionat de vânzări.

• Cunostintele in domeniul de marketing reprezinta un avantaj.

Beneficii:

• Parte fixa + Comision de vânzări excepțional

• Echipa tanara

• Training-uri periodice

Descrierea companiei

Ne angajăm să ajutăm clienții noștri, în mare parte magazine online, să crească, oferind servicii peste așteptările clienților lor. Toate acestea datorită soluțiilor noastre de marketing și automatizare bazate pe date, care au un impact pozitiv asupra rentabilității investiției, KPI-urilor, ratei de conversie și afacerii recurente.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 264275579