2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Galati
  6. Asistent manager si secretariat - Galati
Postat 28 mai 2024

Samataxi Angajeaza Secretara/Asistent Manager

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Galati

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Samataxi, o companie în plină expansiune în domeniul serviciilor de transport, caută o persoană dedicată și profesionistă pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Secretară.

Responsabilități:

  • Gestionarea corespondenței și a apelurilor telefonice

  • Programarea întâlnirilor și gestionarea calendarului

  • Pregătirea documentelor și rapoartelor administrative

  • Asistență în gestionarea sarcinilor administrative generale

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și organizare

  • Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office)

  • Abilitatea de a gestiona informații confidențiale cu profesionalism

  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv

  • Mediu de lucru dinamic și prietenos

  • Oportunități de dezvoltare profesională

Dacă sunteți o persoană motivată, cu abilități remarcabile de organizare și dornică să contribuie la succesul unei companii în creștere, vă încurajăm să aplicați.

Samataxi promovează diversitatea și oferă șanse egale tuturor candidaților calificați. Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 262932649