2. Locuri de munca
  3. Confectii - Croitori
  4. Confectii - Croitori - Bucuresti - Ilfov
  5. Confectii - Croitori - Bucuresti
  6. Confectii - Croitori - Sectorul 4
Postat 18 mai 2024

Angajam Croitoreasa Retusuri

Salariu

2 900 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Full time

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Angajam croitoreasa pentru retusuri cu experienta pentru retus pantaloni, camasi, sacouri, perdele/draperii si alte articole.

Cerinte: experienta solida in croitorie si in utilizarea masinilor de cusut profesionale. Persoana serioasa, dinamica, cu abilitati de comunicare si relationare cu clientul.

Descrierea jobului :

- Retus articole ca pantaloni, camasi, sacouri, jachete, perdele/draperii si alte articole.

- Utilizarea masinilor de cusut ( liniara si triplock )

- Cunostinte de croitorie - reprezinta un avantaj

Beneficii :

  • Mediul de lucru stabil si prietenos, masini de ultima generatie

  • Bonuri de masa

  • Prima de sarabatori

  • Carte de munca 8h/zi , Luni-Vineri

  • Zona aproape de mijloace de transport in comun ( autobuz, tramvai, metrou Brancoveanu)

Dorim colaborare pe termen lung!

Te asteptam sa faci parte din echipa noastra :)

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 270432516