2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Constanta
  6. Operatori utilaje - Constanta
Postat 15 mai 2024

Angajam Stivuitorist CONSTANTA - PORT

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 14981988

PROSIDER INTERNATIONAL TRADING, angajeaza Stivuitorist in depozitul de produse metalurgice din Constanta – Incinta Port Dana 34

Descriere post:

Incărcarea, descărcarea mărfurilor şi manipularea acestora, cu ajutorul stivuitorulu,  în depozit;

Se asigura ca sarcinile sunt fixate si/sau ancorate de catre legatorii de sarcini cu dispozitivele speciale din dotare pentru asigurarea sigurantei in timpul transportului, cat si la incarcare/descarcare sarcina;

Adaptarea vitezei de lucru a motostivuitorului pentru transportul sarcinilor pe orizontala sau verticala in functie de restrictiile impuse pe traseu, de tipul sarcinii, de tipul de fixare /ancorare al sarcinii precum si de factorii de mediu

Exploatarea motostivuitorul in conditii de securitate, cu respectarea riguroasa a instructiunilor de intretinere si exploatare;

Verificarea integritatii marfii incarcate.

Cerinte post:

Capacitate de efectua lucrari cu grad mediu de complexitate;

Persoana disponibila pt. efort fizic;

Atent la detalii, ager si abil in a lua decizii corecte;

Deschis pt. munca in echipa, colaborare continua cu ceilalti colegi impicati in process;

Implicare, dedicare, capabilitatea de a lucra sub stres si a respecta termenele stabilite;

Respecta operativ si corect sarcinile de serviciu trasate de superiorii ierarhici, respectand disciplina  muncii.

Oferim:

Tichete de masa;

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Salariu motivant;

Bonusuri in functie de realizari;

Trainguri periodice;

Stabilitate pe termen lung.

Te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 264826509