2. Locuri de munca
  3. Bacau
  4. Bacau
Postat 09 iunie 2024

Angajăm Operator P.C. - publicarea anunturilor per site-ul firmei.

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

DESCRIERE

Descrierea jobului

- identificare piesei prin programe specializate, introducerea descrierei si finalizarea anunturilor

-editarea si publicarea anunturilor per site-ul firmei. Www.dezmembrarieuropa.ro

Sc Dorianni Business SRL, lider national in comercializarea pieselor si a anvelopelor second hand

Candidatul Ideal

Cunostinte de operare MS Office (Word, Excel) la nivel Mediu;

Aptitudini de planificare, organizare si control al activitatii;

Orientare catre respectarea regulilor si a procedurilor;

Persoana comunicativa, optimista, vesela;

Atentie la detalii, capacitate de analiza, sinteza si decizie rapida;

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 270444936