2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Suceava
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Voronet
Postat 19 mai 2024

angajam personal bucatarie

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Voronet

Tip contract

Determinat

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Restaurantul nostru caută persoane energice și dedicate pentru a se alătura echipei noastre de bucătărie. Oferim două posturi disponibile, fiecare cu cerințe și beneficii diferite. Detaliile sunt următoarele:

Postul 1: Colaboratori pentru Bucătărie

Responsabilități:

  • Ajutarea în pregătirea ingredientelor și a preparatelor

  • Menținerea curățeniei și organizarea spațiului de lucru

  • Suport pentru bucătari în timpul serviciului

Cerințe:

  • Minimă experiență în bucătărie sau în roluri similare

  • Putere de lucru și abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic

  • Seriozitate și punctualitate

Oferta noastră:

  • Plata la zi, cu posibilitatea de câștiguri competitive

Postul 2: Bucătar cu Experiență

  • Pregătirea și gătirea preparatelor conform meniului

  • Asigurarea calității și prezentării mâncărurilor

  • Coordonarea echipei de bucătărie și gestionarea stocurilor

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în roluri similare

  • Abilități de gătit și cunoștințe culinare diverse

  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona echipa

  • Salariu competitiv și beneficii atractive

  • Posibilitate de cazare pentru cei care nu sunt din zonă

informatii la telefonul din anunt.

Localitate

Voronet,

Suceava

Suceava, Voronet
ID: 270456985