2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Ilfov
  7. Reprezentanti vanzari - Otopeni
Postat 19 mai 2024

Căutăm Afiliat pentru Promovarea Produselor Babyhug

Salariu

20 - 10 000 lei

Localizare

Ilfov, Otopeni

Tip contract

Colaborare

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatComision: Numai comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Remote/ La distantaProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 20

Ești pasionat de marketing și îți place să promovezi produse de calitate? Alătură-te echipei Babyhug ca Afiliat pentru promovarea hamurilor noastre pentru bebeluși, BabyWrap!

Responsabilități:

  • Promovarea produselor Babyhug pe bloguri, site-uri web și rețele sociale.

  • Crearea de conținut atractiv și informativ pentru audiența ta.

  • Distribuirea linkurilor de afiliat și urmărirea performanței acestora.

  • Colaborarea cu echipa noastră pentru a dezvolta strategii de marketing eficiente.

Cerințe:

  • Experiență în marketing afiliat sau promovarea de produse online.

  • Abilități excelente de comunicare și creare de conținut.

  • Cunoștințe despre platformele de social media și blogging.

  • Inițiativă și creativitate în abordarea strategiilor de marketing.

Beneficii:

  • Comisioane atractive pentru fiecare vânzare generată.

  • Acces la produse de calitate și materiale de marketing profesioniste.

  • Suport continuu din partea echipei Babyhug.

  • Flexibilitate în gestionarea timpului și a activităților.

Cum să aplici: Lasa-ne un mesaj si revenim in cel mai scurt timp.

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Otopeni
ID: 270462869