2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Timis
  6. Asistent manager si secretariat - Timisoara
Postat 23 mai 2024

Operator Date / Birou

Salariu

2 500 - 4 500 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

DISTRICT GAZ VEST S.R.L., companie ce activează în domeniul instalațiilor de utilizare gaze naturale (verificări și revizii), caută coleg(ă) pentru postul de Operator Date / Birou.

Calitățile necesare pentru job:

  • Studii finalizate;

  • Capacitate de organizare și planificare a activităților zilnice;

  • Foarte bune cunoștințe de operare PC - pachet MC Office, Internet, E-mail;

  • Abilități de comunicare și spirit de lucru în echipă, abilitatea de a asimila rapid informații noi;

  • Aptitudini excelente de comunicare verbală și scrisă: capacitatea de a transmite informații în mod clar, eficient și diplomat;

  • Persoană dinamică și plină de inițiativă, atitudine pozitivă, entuziasm, orientare spre rezultat, care se poate adapta ușor în orice context și care acordă o atenție deosebită detaliilor;

  • Seriozitate, punctualitate, confidențialitate, competențe în luarea deciziilor și asumarea responsabilităților;

  • Experiență anterioară în management/secretariat/administrativ constituie un avantaj.

Descrierea postului:

  • Asigură evidența documentelor, gestionarea și organizarea corespondenței;

  • Preia apelurile telefonice și email-urile și le direcționează către echipele din teren/manager;

  • Coordonează echipele de pe teren și asigură necesarul acestora pe perioada programului de lucru;

  • Tehnoredactează și completează documente (ordine de plată, oferte, foi de parcurs, etc.);

  • Comunică și păstrează legătura cu diverse instituții, cu clienții și furnizorii, atât telefonic cât și prin e-mail;

  • Elaborează, redactează și îndosariază documentele și situațiile cerute de conducere;

  • Organizează și realizează toate activitățile administrative și de secretariat.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, inclusiv bonusuri în funcție de performanțele companiei;

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;

  • Mediu de lucru dinamic și susținător;

  • Training și resurse pentru a vă ajuta să aveți succes în carieră.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 262358892