1. Pagina principală
  2. Servicii
  3. Servicii diverse
  4. Alte Servicii
  5. Alte Servicii - Bucuresti - Ilfov
  6. Alte Servicii - Bucuresti
  7. Alte Servicii - Sectorul 2
Angajăm Producător de Shaorma
Postat 30 mai 2024

PromoveazăReactualizează
  • Persoana fizica

Suntem în căutarea unui producător de shaorma in cadrul firmei "Chicken Fresh Delivery" pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai experiență în pregătirea cărnii pentru shaorma și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic și plin de energie, te așteptăm să aplici!

Responsabilități:

Pregătirea și condimentarea cărnii pentru shaorma.
Așezarea cărnii pe băț pentru a forma shaorma.
Menținerea unui standard înalt de igienă și curățenie în zona de lucru.
Colaborarea eficientă cu colegii pentru a asigura un flux de lucru optim.

Cerințe:

Experiență anterioară în pregătirea cărnii pentru shaorma constituie un avantaj.
Abilitatea de a lucra rapid și eficient.
Atitudine pozitivă și dorința de a învăța.
Capacitatea de a respecta normele de igienă și siguranță alimentară.

Oferim:

Salarii competitive și atractive.
Mediu de lucru plăcut și dinamic.
Posibilitatea de avansare în cadrul companiei.
Training la locul de muncă pentru a te familiariza cu procedurile noastre.

Dacă ești pasionat de preparatele culinare și dorești să faci parte din echipa noastră, te invităm să aplici acum! Suna la numarul specificat mai jos pentru mai multe detalii.
ID: 270366664

Contactează vânzătorul

Voicu Valentin

Pe OLX din ianuarie 2019

Activ pe 23 mai 2024

xxx xxx xxx

Vanzator