1. Pagina principală
  2. Servicii
  3. Servicii medicale - Servicii de ingrijire - Croitorie
  4. Masaj - fizioterapie
  5. Masaj - fizioterapie - Dolj
  6. Masaj - fizioterapie - Filiasi
Angajare / colaborare kinetoterapeut fizioterapeut
Postat Azi la 07:41

PromoveazăReactualizează
  • Persoana fizica

Clinica de recuperare SCD TopMed Kinetic angajează kinetoterapeut / fiziokinetoterapeut in orasul Filiasi, judetul Dolj .
Candidatul ideal:

persoană pozitivă, sociabilă, activă, cu spirit de echipă, organizată, orientată către pacient;

studii de specialitate;

aviz de liberă practică/certificat de membru avizat;

cunoștinte avansate de anatomie și biomecanică a mișcărilor;

aspect fizic plăcut, îngrijit;

abilități de comunicare și relaționare cu pacientul

capacitate și dorință de a învăța lucruri noi, deschidere spre îmbunătățirea permanentă a rezultatelor

absolvent de KT sau FKT, să dețină AVIZ LIBERA PRACTICA sau să-l poată obține. Sunt necesare cunoștinte temeinice teoretice și practice

Responsabilități

stabilirea și aplicarea tehnicilor necesare atingerii obiectivelor terapeutice propuse

colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei

utilizarea corectă și cu responsabilitate a aparaturii din dotare

executarea programului de recuperare conform obiectivelor stabilite;

monitorizarea evoluției pacientului

Te așteptăm într-un mediu de lucru plăcut, vesel și profesionist

Vrei să faci parte din echipa noastră?

Trimite-ne CV-ul
07******76
ID: 246209386

Contactează vânzătorul

Constantin

Pe OLX din aprilie 2020

Activ pe 14 aprilie 2024

xxx xxx xxx

Vanzator