1. Pagina principală
  2. Sport, timp liber, arta
  3. Evenimente - Divertisment
  4. Evenimente - Divertisment - Suceava
  5. Evenimente - Divertisment - Stroiesti
Angajez Electricieni
Postat 24 aprilie 2024

2 000 €

PromoveazăReactualizează
  • Persoana fizica

  • Stare: Nou

Firmă Românească angajează trei electricieni ,pentru șantierele din Europa.
Lucrările se desfășoară doar pe teritoriul Europei.

Cerințe
Experiență ca și electrician - minim 1 an

Permis de conducere B - reprezinta un avantaj

Persoana responsabila si prietenoasă

Oferim:

Program de lucru full-time;

Carte de muncă inclus (700euro)

Asigurare medicală inclusă;

Un loc de muncă sigur, cu condiții de muncă agreabile;

Îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;

Cazare asigurată gratuit

Transport gratuit asigurat

Posibilitatea de a lucra ore suplimentare;

Salariu atractiv, între 400- 500 EUR/pe săpt. Net (în mână)

Mai multe detalii rog la tel
0754 517 14 opt

Responsabilități:

Instalarea sistemelor electrice pentru cladiri noi, inclusiv cea mai buna pozitie pentru prize electrice, corpuri de iluminat, prize de incalzire si sisteme de ventilatie

Citirea si interpretarea modelelor arhitectului, a diagramelor de circuit si a altor documente tehnice

Formarea circuitelor electrice, prin conectarea firelor electrice la componente si dispozitive si testarea circuitelor finalizate

Instalarea intrerupatoarelor, panourilor intrerupatoarelor, releelor si a altor echipamente electrice de control si distributie
ID: 266673225

Contactează vânzătorul

gagium40

Pe OLX din iulie 2023

Activ pe 01 mai 2024

xxx xxx xxx

Vanzator