1. Pagina principală
  2. Servicii
  3. Servicii de curatenie
  4. Curatenie case - apartamente - birouri
  5. Curatenie case - apartamente - birouri - Sibiu
  6. Curatenie case - apartamente - birouri - Sibiu
Postat 22 aprilie 2024

Aria Clinic angajează Personal Curatenie

PromoveazăReactualizează
  • Firma

  • Tip afacere: companie

  • tip: altele

Descriere

Candidatul ideal:

- persoană cu excelente abilități de relaționare și lucru în echipă
- meticuloasă, calmă, ordonată, îndemânatică și responsabilă
- aspect fizic îngrijit

Responsabilități:

- asigură curățenia aferentă incintei
- respectă și urmează cerințele firmei asigurând servicii de calitate înaltă și își asumă responsabilitatea pentru lucrările efectuate
- are în atribuții întreținerea curățeniei a spațiilor de lucru, băi, precum și a spațiului destinat mesei de către angajați (geamuri, pardosea, mobilier de birou etc.)

Beneficii:

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru plăcut
ID: 269197942

Contactează vânzătorul

Stefania

Pe OLX din iunie 2022

Activ pe 22 aprilie 2024

xxx xxx xxx

Vanzator