Anuntul nu este activ - gaseste anunturi similare in Alte locuri de munca Cluj.

Cosmeticiana-Epilare Definitiva cu IPL (NOMASVELLO)

Polus Center Cluj (langa Benvenuti) Adaugat La 17:53, 22 Ianuarie 2014, Numar anunt: 20297069

Responsabilitati: realizare de tratamente cosmetice cu IPL, primire si vanzare produse, tratamente, abonamente catre clienti, programare client, distributie de materiale publicitare in centrele comerciale. Cerinte: experienta in domeniul cosmetic de minimum 6- 12 luni; comunicativa si foarte atenta; personalitate pozitiva, vesela, optimista, orientata spre client Beneficii oferite: salariul fix+comision in functie de rezultate. Training de specialitate in Bucuresti. Descrierea firmei: Nomasvello® este o companie internationala specializata in tratamente de epilare definitiva si de reintinerire (rejuvenare) a pielii cu lumina intens pulsata – IPL. Nomasvello are peste 1200 de centre de infrumusetare in peste 17 tari, iar in Cluj are 2 centre in Iulius Mall si Polus. CV- urile se pot trimite pe adresa mail iar informatii se pot obtine direct in cabinetul din Polus Center Cluj. Angajam doar persoane cu domiciliul stabil in Cluj.

Vizualizari:3

Anunturile utilizatorului Spiridon Ramona