2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bacau
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bacau
Postat 24 aprilie 2024

Aco Market angajeaza lucrator comercial mag. prod. curatenie in Bacau

Salariu

2 150 - 2 151 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 20125475

Descriere

Cerinte:

- cunostinte minime utilizare calculator

- studii medii

- atentie la detalii, viteza de reactie, spirit de ordine si disciplina, atitudine pozitiva

Responsabilitati:

- promovarea si vanzarea produselor

- aranjarea produselor pe rafturi

- descarcarea si receptionarea marfurilor

- intocmirea documentelor aferente activitatii de vanzare si de receptionare a marfurilor

- igienizarea zilnica a spatiului comercial

Beneficii:

Salariu net 2150 lei

Se acorda bonusuri de vechime si de performante.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 239651696