2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Suceava
  6. Asistent manager si secretariat - Cornu Luncii
Postat 15 aprilie 2024

Administratie - Operator date

Localizare

Cornu Luncii

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO29992969

Descriere

Sediu – Cornu Luncii

Candidatul Ideal

Cunostinte de operare: EXCEL, WORD – avantaj; Abilități foarte bune de planificare, organizare și prioritizare; Abilitati de lucru in echipa si comunicare, atent la detalii, abilitati analitice; Flexibilitate, dorinta de dezvoltare personala.

Descrierea jobului

Verifica si opereaza corespunzator toate alimentarile de combustibil in bazele de date interne; Verificarea cosumurilor pentru fiecare camion; Intocmirea rapoartelor saptamanale/lunare la solicitarea superiorului direct; Deschiderea dosarelor de dauna si verificarea tuturor documentelor solicitate pana la finalizare; Pastreaza legatura permanent cu departamentul de Contabilitate;

Verificarea evidentei schimburilor de ulei;

Verificare pretulului motorinei in aplicatia DKV si transmiterea statiilor  catre soferi;

Introducerea anunturilor de vanzare camioane si semiremorci pe platformele online de vanzari;

Tine evidenta asigurarilor obligatorii si CASCO;

Descrierea companiei

SC SVG TRANSPORTER SRL a fost înfiinţată în anul 2012 și are ca obiect de activitate prioritar, încă de la înfiinţare, transportul de marfă. Compania noastră efectuează transport intern și internațional, de mărfuri, cu ajutorul camioanelor din parcul auto propriu.

Localitate

Cornu Luncii,

Suceava

Suceava, Cornu Luncii
ID: 268788911